Komfort i wygoda – Renault Megane

części do Renault Megane
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Renault Megane to auto, które zastąpiło Renault 19 i od samego początku było samochodem, który bardzo dobrze się sprzedawał. Po wielu przeobrażeniach i modyfikacjach, dzisiaj jest to auto bardzo wygodne i komfortowe. Ponadto w 2017 roku zdobyło ono tytuł auta flotowego.

Co zapewnia komfort i wygodę w Renault Megane?

Zacznijmy od wnętrza pojazdu i poznajmy jego kokpit. Jest on super nowoczesny i bardzo dobrze wyposażony. Cały kokpit jest w stylu high – tech i przypomina kokpit samolotu. Gdy usiądziemy za kierownicą od razu przed sobą będziemy mieli kolorowy, 7-calowy ekran TFT z cyfrowym prędkościomierzem, który bardzo szybko dostosuje się do naszego stylu jazdy. Na konsoli mamy też wysuwany, kolorowy wyświetlacz przezierny Head-Up.

Dodatkowo do naszej dyspozycji jest tam również system multimedialny R-LINK 2, z ekranem dotykowym. Wszystko to zachowane jest w nowatorskim i nowoczesnym designie i ponadto bardzo pomaga w prowadzeniu pojazdu.

części do Renault Megane

Niespotykana w klasie C technologia Multi-Sens da możliwość każdemu kierowcy spersonifikowania sposobu swojej jazdy.

Samochód jest super nowoczesny, ma ciekawy design zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Wszystkie części Renault Megane są nowoczesne i łatwo dostępne.

Świat przyszłości

Nowoczesne Renault Megan prowadzi się bardzo dobrze. Kierując tym samochodem wchodzi się w świat przyszłości. Jazda Renault Megane może być intuicyjna, unikalna, równocześnie może być to niesamowite doświadczenie i ciekawe przeżycie. Komfort i niesamowita wygoda w prowadzeniu tego pojazdu sprawia, że chce się to auto mieć na własność.

Bezpieczeństwo a zastosowane części Renault Megane

Auto nie tylko jest urokliwe i wprowadza nas w świat przyszłości ale także jest bardzo bezpieczne. Wszystkie części Renault Megane tak ze sobą współdziałają, że samochód jest pojazdem super bezpiecznym zarówno dla jego kierowców jak i pasażerów.

Odpowiednie systemy bezpieczeństwa, w które zaopatrzone jest Renault Megane to:

  • system ostrzegania o nadmiernej prędkości, z funkcją rozpoznawania znaków drogowych
  • system kontroli pasa ruchu,
  • system kontroli martwego pola,
  • aktywny regulator prędkości.

Komfort jazdy

Wnętrze samochodu tej marki jest bardzo przestrzenne, wszystko to bardzo miłe i przyjemne materiały. Dodatkowo zastosowane części Renault Megane w fotelach pojazdu sprawiają, że i prowadzi się pojazd komfortowo i jedzie się nim bardzo dobrze jako pasażer.

Samochód ten to potężny krok motoryzacji w przyszłość, ponieważ naszpikowany on jest dużą ilością nowoczesnych części i elementów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *